GG 04

mininakladač GG04, nosnost 230 kg

Gunter Grossmann GG04 je v současnosti jeden z nejvýkonnější multifunkční pásový mininakladačů.

Na stroj je nyní tvořen předobjednávkový seznam. Stroj bude k dispozici červen.

Cena
–   Kolový: 199 000 Kč bez DPH
–   Pásový: 275
 000 Kč bez DPH

Pří odběru více příslušenství možná sleva.

Jsme oficiální prodejce strojů Günter Grossmann a na všechny naše stroje máme kompletní náhradní díly. Na všechny nové stroje a příslušenství se vztahuje záruka jeden rok. A to výměnným způsobem.

Možnost dopravy po celé České republice.

Zdrojem výkonu je vznětová jednotka  Briggs Stratton o výkonu 23 HP, která v kombinaci s robustní konstrukcí stroje nabízí neuvěřitelné výkonnostní parametry. Příkladem může být manipulační nosnost 230 kg, při aplikaci závaží je to až 350kg. Špičkovou a rychlou prostupnost velice těžkým terénem, a to i s velmi těžkými břemeny, zaručuje světlá výška 190 mm a rychlost pojezdu 5 km/h.
 

Díky vysoce výkonnému hydraulickému čerpadlu pro externí příslušenství lze s tímto strojem agregovat například zemní řetězový rýhovač/drážkovač s maximální hloubkou rýhování 1260 mm při šířce 150 mm. Stroj si také lehce poradí s čelní lopatou o šířce 150 cm.

Vynikající svahová dostupnost je dána excelentním umístěním těžiště stroje v kombinaci s delta pásy/koly na robustním podvozku. GG04 je navržen pro práce jako je úprava terénu, manipulace se sypkými materiály, těžkými břemeny, kládami, paletami nebo v agregaci s externím hydraulickým příslušenstvím např. na rýhování závlahových systémů, kolektorů pro tepelná čerpadla či jiných inženýrských sítí. Se strojem lze bez problémů dále agregovat míchací lopaty, vrtné soupravy, a mnoho dalších hydraulicky náročných příslušenství jako samonivelační rozhrnovací lopaty pro písek, zeminu, štěrk.

Oproti klasickému UNC (bobek), který váží minimálně 4 tuny, má o 230 % nižší hmotnost a tlak na podloží je tak výrazně nižší.

VYBAVENÍ

SPECIFIKACE

GALERIE